Γεια χαρά Επισκέπτης
Λυπούμαστε Επισκέπτης, αλλά σας έχει απαγορευθεί η αποστολή δημοσίων και προσωπικών μηνυμάτων σε αυτό το φόρουμ.
Αυτός ο αποκλεισμός δεν έχει ημερομηνία λήξης.

Αποστολέας Θέμα: ΕΚΔΡΟΜΕΣ  (Αναγνώστηκε 39037 φορές)

Αποσυνδεδεμένος bear

ΕΚΔΡΟΜΕΣ
« στις: Ιούνιος 14, 2007, 07:50:49 πμ »
Με την ανάβαση στην κορυφή της γκίωνας και την διανυκτέρευση αποκτησαμε μια νεα εμπειρία
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 31, 2007, 10:09:37 μμ από admin »

Αποσυνδεδεμένος bear

Απ: ΕΚΔΡΟΜΕΣ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 14, 2007, 07:52:19 πμ »

Αποσυνδεδεμένος eolos

« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 16, 2007, 09:06:08 πμ »
Συγχαρητήρια σε ολη την παρέα και από εδώ. Πάντα τέτοια!  :)

(O Ralf εχει κλέψει πολλές καρδιές! )

Αποσυνδεδεμένος fotski

« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 17, 2007, 11:41:40 πμ »
Και να πούμε εδώ ότι ο Βασίλης ήταν ακούραστος. Οι αντοχές του ήταν φανερά καλύτερες από πέρυσι τέτοια εποχή.

Αποσυνδεδεμένος bear

« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 18, 2007, 08:43:56 πμ »
Ειναι τα καλα της ορεινής διαβίωσης.

Αποσυνδεδεμένος fotski

« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 19, 2007, 11:48:59 μμ »
χμ αρχή της προσαρμοστικότητας :D

Αποσυνδεδεμένος bear

« Απάντηση #6 στις: Ιανουάριος 13, 2008, 01:33:08 πμ »
Εκδρομή και κοπή πίτσας της εταιρία neogencollagen στο καταφύγιο με την απαραίτητη πεζοπορία προκειμένου να ανοίξει η όρεξη

Αποσυνδεδεμένος bear

« Απάντηση #7 στις: Ιανουάριος 13, 2008, 01:51:25 πμ »
Παρά την έλλειψη χιονιού η οποία μας στέρησε την προγραμματισμένη πορεία προς την καταβόθρα και τις λειβαδιες της Οίτης με τα snowmobiles επεράσαμε όμορφα σε μια διαδρομή περιμετρική τού καταφυγίου προς το χωριό Πανουργίας και επιστροφή ,όπου νέα ταλέντα της ορεινής πεζοπορίας και καταριχησης ανεδείχθησαν

Να σημειωσουμαι ότι το χιόνι αυτό το έχει κρατήσει από πριν τα Χριστούγεννα

Το μεγαλύτερο ταλέντο βεβαία είναι να είσαι με τους συνεργατες σου στην δουλειά ……και να περνάς καλά

« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 13, 2008, 01:59:47 πμ από bear »

Αποσυνδεδεμένος vourisp

« Απάντηση #8 στις: Ιανουάριος 14, 2008, 10:04:02 πμ »
Απο τα παιδιά της Neogen με αγάπη :
Αγαπημένοι μας,
Βασίλη και Μαρία, σας ευχαριστούμε πολύ! Περάσαμε αξέχαστα! Θέλουμε να σας στείλουμε δυό λόγια ο κάθενας μας ... ιδού :

Μαριλέτα : Το καλύτερο τσάι που έχω πιεί στη ζωή μου! Κατακόκκινο με φρούτα του δάσους!
    Αλέκος : Αγάπα αυτό που κάνεις ... και κάνε αυτό που αγαπάς. Οταν και τα δύο συμβαίνουν, Μαρία και Βασίλη, η κατεύθυνση είναι προς το τέλειο. Καλές Διαδρομές και πάντα ευχάριστες μικρές καθημερινές στιγμές. Με αγωνιστικούς και συντροφικούς χαιρετισμούς !
    Αντα : Βασίλη - Μαρία! ευχαριστούμε για όλα! Θα επιστρέψουμε πολύ σύντομα!
    Ειρήνη : Ηταν ένα όμορφο διάλειμα από την ρουτίνα. Από τις περιγραφές μου, τα αδέλφια μου θα σας επισκεφτούν πολύ γρήγορα! Ακόμα , αισθάνομαι την μουσούδα του Ralf στα πόδια μου. Η Ειρήνη με το ... "κύριε Βασίλη"   
    Χριστιάνα : Εκδρομή γεμάτη γέλιο και ζωντάνια, σε οικογενειακό κλίμα και μοναδική εμπειρία μέσα στο δάσος!
    Ελένη : Μοναδικό μέρος , φιλόξενοι άνθρωποι, ιδανική απόφαση για όσους έρθουν ακόμη και μονοήμερη εκδρομή από την Αθήνα! Συγχαρητήρια!
    Ρένα : Σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία! Να είστε πάντα καλά!
    Φαίη : Οξυγόνο, δάσος, τζάκι, παρέα, Μαρία, Βασίλης, Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Α! Περάσαμε τέλεια!
    Πολλά φιλιά και από τους υπόλοιπους που είναι εκτός γραφείου αυτή τη στιγμή! Ολη την Κυριακή το τηλέφωνό μου βούιζε από τις κλήσεις και τα "ευχαριστώ" όλων. Μαρία και Βασίλη μου, σας ευχαριστώ που μας χαρίσατε την ζεστή αγκαλιά σας σ συτή μας την εκδρομή! Με χιόνι ή χωρίς ... το "καταφύγιο" ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ! Θα κανονίσουμε καλοκαιρινή εκδρομή με σκηνές! Ολοι θέλουμε να δουμε την ανατολή σε αυτό το τόσο όμορφο μέρος ...

Αποσυνδεδεμένος inuit

« Απάντηση #9 στις: Μάρτιος 14, 2008, 01:05:52 μμ »
hallo bear

Η λιμνη στις Λειβαδιες ειναι κοντα στο καταφυγιο?
Αν οχι μπορεις αν σου ειναι ευκολο να μου πεις τη διαδρομη απο Αθηνα?

Σε ευχαριστω anyway